P9 / 2013

Pelaajat
Valmennus ja taustat
Markus Hytti

Markus Hytti

Päävalmentaja

markus.hytti@toejoenveikot.fi

Matti Hietikko

Matti Hietikko

Valmentaja

matti.hietikko@toejoenveikot.fi

Jaakko Viitanen

Jaakko Viitanen

Valmentaja

jaakko.viitanen@toejoenveikot.fi

Reija Alatalo

Reija Alatalo

Valmentaja

reija.alatalo@toejoenveikot.fi

Erkka Elohaka

Erkka Elohaka

Valmentaja

erkka.elohaka@toejoenveikot.fi

Panu Paavilainen

Panu Paavilainen

Valmentaja

panu.paavilainen@toejoenveikot.fi

Virve Viitanen

Virve Viitanen

Joukkueenjohtaja

virve.viitanen@toejoenveikot.fi

Harjoitukset maanantaisin klo 17:00-18:30 karhuhallissa ja keskiviikkoisin klo 18:30-20:00 karhuhallissa, lisäksi pelataan paljon pelejä. Katso alta meidän kalenteri ja tuu mukaan!

Joukkueessa harjoittelee 2013 syntyneitä poikia. Otamme uusia pelaajia mukaan koko kauden ajan.

Toejoen Veikot ry

Pohjoisranta 11
28100 Pori
toimisto@toejoenveikot.fi
Y-tunnus: 0217497-9
Facebook Instagram Twitter

Seuraa meitä sosiaalisessa mediassa!
#toejoenveikot #SeOnMunJengi


TIETOSUOJASELOSTE

© 2019 Toejoen Veikot ry.
Kaikki oikeudet pidätetään.